Strona głównaARANŻACJECiekawe sposoby na dekorację przestrzeni biurowej

Ciekawe sposoby na dekorację przestrzeni biurowej

Biuro nie należy do najłatwiejszych przestrzeni do zaaranżowania. Jest to oczywiście przestrzeń, która musi być przede wszystkim funkcjonalna. Powinna być jednak także estetyczna, komfortowa i przyjazna dla ludzi przebywających w niej po kilka, a czasami nawet kilkanaście godzin dziennie. 

  1. Biuro ze sztuką czy bez?
  2. Jak to zrobić?

Biuro ze sztuką czy bez?

Obrazy do przestrzeni biurowej należy dobierać w bardzo wyważony sposób. Nie bez powodu mówi się, że często druk plakatów jest lepszym rozwiązaniem. Wysoka sztuka w biurze to spore ryzyko. Oczywiście w gabinecie prezesa lub na piętrze, na którym „urzęduje” jedynie zarząd korporacji, a wejście tam nie jest takie proste, mogą znaleźć się cenne i oryginalne dzieła sztuki. W większości biurowych przestrzeni się one jednak nie sprawdzają. Przede wszystkim ze względu na zbyt duże ryzyko kradzieży, konieczność szczególnej ochrony i pielęgnacji. Zbyt duże niebezpieczeństwo, że przez przypadek takie dzieło może zostać uszkodzone. Nie bez powodu większość firm decyduje się na fototapety lub plakaty. Z ich pomocą można stworzyć bardzo przyjazne miejsce dla pracowników i klientów, a koszt takiej aranżacji jest zdecydowanie niższy. To wyłącznie kwestia pomysłu, projektu, znalezienia inspirujących i ciekawych grafik.

Jak to zrobić?

Druk plakatów to bardzo proste w dzisiejszych czasach zadanie. Drukarnie takie https://www.drukomat.pl/ zapewniają swoim klientom wsparcie, pomoc konsultantów i doradców, a także techniczne korekty grafika, jeśli jest to potrzebne. Do dyspozycji klientów zainteresowanych tego typu formą aranżacji i dekoracji wnętrz są setki, a właściwie tysiące bardzo zróżnicowanych plakatów w stosunkowo przystępnych cenach. Zarówno znalezienie jak i stworzenie plakatów lub grafiki, które pozwolą stworzyć przyjazny klimat w przestrzeni biurowej nie jest wcale trudne. Nie trzeba zwiedzać galerii, wystarczy poświęcić trochę czasu na poszukiwania w Internecie. Przy okazji można wykonać kilka dodatkowych zleceń. Ciekawym pomysłem na aranżację wnętrza jest także wykonanie naklejek z inspirującą grafiką, hasłem, związanymi z firmą ikonami – np. tutaj https://www.drukomat.pl/produkty/naklejki. W tej chwili naklejki na ścianę, szyby, okna to jeden z bardziej popularnych trendów w aranżacji wnętrz, szczególnie tych biurowych. Korzystają z takich rozwiązań nie tylko firmy, ale różne instytucje kultury, salony kosmetyczne, stomatologiczne i wielu innych przedsiębiorców, którzy w prosty sposób chcą stworzyć wewnątrz budynku przyjazny dla pracujących i odwiedzających klimat.

Zdjęcie: pexels.com

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read