Strona głównaAGDIFA 2018: Amica prezentuje nowe zmywarki

IFA 2018: Amica prezentuje nowe zmywarki

Innowacyjne zmywarki Amica wyposażone zostały nie tylko w dobrze znane z poprzednich modeli funkcjonalności, takie jak wysoką klasę energetyczną, silnik LogicDrive 2.0., trzecią szufladę MaxiSpace3, suszenie TurboDrying, lecz także absolutną nowość: PerfectWash, czyli lepsze domywanie naczyń, szczególnie tych umieszczonych w trudno dostępnych miejscach. To kolejna premiera na Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD w Berlinie, która z pewnością przysporzy największemu polskiemu producentowi AGD liczne grono zadowolonych klientów.

PerfectWash

Każdego użytkownika zmywarek irytuje problem niedomytych naczyń szczególnie tych umieszczonych w narożnikach zmywarki. Plamy w zagłębieniach talerzy, na dnie kubków czy w wypukłych zdobieniach. Funkcja PerfectWash jest odpowiedzią na te bolączki. PerfectWash to innowacyjne ramię natryskowe w zmywarkach Amica, którego połowa obraca się nie tylko wokół osi całej natrysznicy, ale także wokół własnej osi. Umieszczono je w górnym koszu, dzięki temu woda dociera w każdy zakamarek. Skutek? Naczynia w górnym i dolnym koszu są nie tylko szybciej, ale i dokładniej umyte, a problem niedomytych kubków czy talerzy znika raz na zawsze.

Niskie zużycie wody i klasa energetyczna A+++

Zmywarki Amica to nie tylko pomoc w domowych obowiązkach na co dzień, ale także troska o środowisko i domowy budżet. Zastosowano w nich rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie wody na cykl do osiągnięcia najlepszych efektów, mniejsze zużycie energii elektrycznej i niższe rachunki
za prąd. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A+++ w stosunku do zmywarki klasy A+ wynosi 62 kWh/rok. Dzięki temu zyskujemy nawet do 59 darmowych cykli zmywania rocznie.

MaxiSpace3

Na lepszą ekonomię użytkowania i większe oszczędności podczas zmywania przekłada się też pojemność zmywarki. Dzięki MaxiSpace3 (trzeci, niezależny kosz umieszczony w górnej części komory), nie tracimy miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu i możemy włożyć więcej naczyń – aż do 14 kompletów. Więcej naczyń w zmywarce to większa ekonomia użytkowania i większe oszczędności za każdym zmywaniem. Przy takiej eksploatacji musimy zadbać także o większe bezpieczeństwo zmywania. Pomogą nam w tym specjalne akcesoria i uchwyty na kieliszki wykończone silikonem, dzięki czemu szklane naczynia będą odpowiednio zabezpieczone.

Na uwagę zasługują też automatyczne dozowanie nabłyszczacza i sliding dyspenser, które skutecznie zapobiegają sytuacjom, gdy dozownik detergentu ma przytrzaśniętą przez naczynia klapkę. Przesuwny mechanizm klapki w zmywarkach Amica daje pewność, że detergent zawsze wydostanie się do wnętrza urządzenia, a elektroniczne dozowanie nabłyszczacza sprawi, że zawsze będzie go dokładnie tyle, ile potrzeba. Co więcej zmywarki Amica posiadają program autoczyszczenia, dobrany do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza zmywarki, są ciche (głośność pracy 41dB) i wyposażone w takie programy, jak Higiena 70st, Krótki 20’, czy Auto. Dużym ułatwieniem jest też rozwiązanie SlidingDoor, czyli zawiasy usprawniające montaż zmywarki.

Zmywarki zobaczyć można w hali 7.1b na stoisku 101 berlińskich targów w dniach od 31 sierpnia do 5 września 2018 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read