Strona głównaARANŻACJEŁazienka w modnych kolorach

Łazienka w modnych kolorach

Każdy z nas codziennie spędza czas w łazience. To z jednej strony miejsce, w którym wykonujemy niezbędne zabiegi higieniczne, a z drugiej możemy się tutaj zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Coraz większą wagę przywiązujemy do aranżacji tej przestrzeni, wybierając funkcjonalne sprzęty, ergonomiczną kabinę prysznicową i modne rozwiązania kolorystyczne.

Wiele osób ma obiekcje związane z aranżacją łazienki w najmodniejszych kolorach. Remont łazienki robimy raz na kilka lat, a nawet kilkanaście i modny kolor z biegiem czasu przestaje być najnowszym trendem. Jeśli nie jesteśmy zwolennikami częstych remontów to wybierajmy z najbardziej pożądanych wariantów te, które choć w pewnym stopniu cechują się uniwersalnością. Ponadto po jakimś czasie można odświeżyć łazienkę dokonując niewielkiej, ale zauważalnej metamorfozy, również kolorystycznej. Warto pamiętać, że kolor można wprowadzić również za pomocą ceramiki, kabiny prysznicowej i dodatków.

Zagraj w kolor

W tym sezonie stawiamy na przydymione odcienie różu i zieleń szałwiową. Pojawiają się też ciemniejsze, nasycone barwy – granat, zieleń leśna i butelkowa, a także uniwersalna i jednocześnie elegancka czerń. Pięknie prezentują się łazienki w monochromatycznych wariantach, choć wiele osób obawia się ich, zwłaszcza w przypadku ciemnych kolorów. Jednak jako przeciwwagę można wprowadzić wielokolorowe dodatki i akcesoria, np. czerń pięknie komponuje się ze złotymi akcentami, a także w zestawieniach kontrastowych, z klasyczną bielą. Na rynku dostępna jest w niestandardowych kolorach zarówno ceramika i armatura łazienkowa. W zdecydowany sposób do łazienki wkraczają również barwy natury i florystyczne wzory.

Filar aranżacji, czyli wyjątkowa kabina prysznicowa

Centrum każdej łazienki stanowi wanna lub kabina prysznicowa. Jednak w nowoczesnych łazienkach stawiamy właśnie na kabinę prysznicową. Jest to rozwiązanie świetnie dostosowane do szybkiego tempa życia, zapewniając nam łatwo dostępne odprężenie. Producenci kabin prysznicowych podążają za najnowszymi trendami i proponują klientom wiele wariantów wzorniczych. Niezwykle popularne są kabiny prysznicowe z nadrukiem imitującym szprosy w kolorze czarnym, dające wrażenie przestrzenności. Rozwiązanie wprost idealne do łazienek w stylu industrialnym. Tego typu wyszukane kabiny prysznicowe możemy znaleźć w ofercie firmy New Trendy.

1 KOMENTARZ

  1. Możemy też zadbać o tożsame kolory również za pomocą ręczników lub różnego rodzaju dodatków. Widziałam w internecie ciekawe aranżacje, a spośród dodatków, które możemy do nich dobrać to na przykład z flhf. Ciekawe są rozwiązania z kabinami w dużych łazienkach. Ja z kolei mam wannę, ale marzy mi się taka łazienka, gdzie będę miała wannę i prysznic. Może kiedyś się tego doczekam i uda mi się zrealizować mój plan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read