Strona głównaPORADYOgrodzenia tymczasowe - trwałe i funkcjonalne zabezpieczenie obiektów i imprez

Ogrodzenia tymczasowe – trwałe i funkcjonalne zabezpieczenie obiektów i imprez

Stabilne i funkcjonalne ogrodzenia tymczasowe są nieodzownym elementem każdej budowy czy imprezy masowej. Trudno sobie wyobrazić właściwe zarządzanie realizacją inwestycji budowlanej bez tego rodzaju ogrodzeń, podobnie zabezpieczenie imprezy masowej. Przy podejmowaniu decyzji, jakie ogrodzenie wybrać, warto przemyśleć, jak dużą inwestycję realizujemy, w jakich warunkach będą wykonywane prace, czy też w przypadku imprezy – kwestię zapewnienia optymalnych warunków jej uczestnikom.

Profesjonalne zabezpieczenie inwestycji i imprez

Każda budowa wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, istotne jest m.in. właściwe ogrodzenie terenu, na którym prowadzone są prace. W zależności od tego, jak duży jest to obszar i jak skomplikowana inwestycja – konieczne jest zainstalowanie ogrodzeń, bramek i innych elementów, dzięki którym ustanowione zostaną np. przejścia i drogi, ułatwiające komunikację między zespołami pracowników.

Wytyczenie ciągów komunikacyjnych i ogrodzeń jest łatwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych ogrodzeń tymczasowych, są to ogrodzenia ażurowe oraz pełne. Przy podejmowaniu decyzji dotyczących zakupu czy też wypożyczenia tego rodzaju sprzętu, warto wybrać tę ofertę, która jest kompleksowa – w ten sposób zapewnimy sobie dostęp do rozwiązań optymalnie dopasowanych do konkretnej inwestycji.

Pełny katalog ogrodzeń, bram, furtek i akcesoriów znaleźć można w serwisie easyfence.pl – na stronie zapoznamy się ze szczegółami oferty firmy Easy Fence, adresowanej zarówno do klientów firmowych, instytucjonalnych, jak i prywatnych.

Ogrodzenia marki easyfence.pl wykonane są z najlepszych materiałów, lekkich i jednocześnie stabilnych. Ich atutem jest też łatwy montaż, składają się z wygodnych w instalacji modułów. Dzięki takiej konstrukcji można je szybko zamontować, przenosić z miejsca na miejsce i rozmontowywać.

Ogrodzenia ażurowe i pełne

Ogrodzenia w wersji ażurowej charakteryzują się lekką i zarazem trwałą konstrukcją. Na ocynkowanych rurach umieszczona jest siatka, a całość konstrukcji osadzana jest na betonowych blokach.

Panele można zainstalować na tzw. trudnym terenie, charakteryzującym się dużą wilgotnością lub nierównościami. Ogrodzenia są odporne na korozję.

Ten typ ogrodzeń tymczasowych sprawdza się zarówno na placach budowlanych, jak i przy organizacji imprez plenerowych (za pomocą ogrodzeń można np. tworzyć sektory czy ciągi piesze itp.).

Popularne są również ogrodzenia pełne, podobnie jak ażurowe ogrodzenia tymczasowe; są one łatwe w montażu i do przenoszenia z miejsca na miejsce. Metalowa wysłona zamiast siatki pozwala natomiast w pełni ogrodzić teren i lepiej zabezpieczyć go przed niechcianym wzrokiem czy intruzami.

Są to ogrodzenia solidne i trwałe, także odporne na korozję – w związku z tym można je ustawiać na terenie podmokłym i w różnych warunkach atmosferycznych. Na panel składa się metalowa wysłona na rurach, osadzona na betonowych blokach.

Easy Fence oferuje zarówno ogrodzenia (pełne i ażurowe), jak również dostosowane do nich furtki oraz stosowne przęsła i inne akcesoria przydatne przy montażu ogrodzeń tymczasowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read