Strona głównaNIERUCHOMOŚCIWykończenie mieszkania, czyli wnętrze szyte na naszą miarę

Wykończenie mieszkania, czyli wnętrze szyte na naszą miarę

Posiadanie mieszkania, które w każdym calu będzie do nas dopasowane to marzenie wielu Polaków. Jeżeli decydujemy się na stan deweloperski, wykończenie mieszkania jest po naszej stronie. Warto jednak skorzystać z pomocy projektantów, którzy przygotują wnętrze do zamieszkania według naszej wizji.

  1. Wykończenie mieszkania a stan deweloperski?
  2. Każde wnętrze to nowe wyzwanie

Wykończenie mieszkania a stan deweloperski?

Oddawania mieszkań w stanie deweloperskim to częste zjawisko w Polsce, a praktycznie rzadko spotykane za granicą. Mieszkanie oddane prosto od dewelopera nie jest jednak gotowe do zamieszkania. W tym celu dalszy remont oraz wykończenie mieszkania jest nie do uniknięcia.

Stan deweloperski charakteryzuje się wylewką podłogową, podstawową instalacją (od elektrycznej, po grzewczą i kanalizacyjną) oraz wstawieniem drzwi, okien i parapetów. W przypadku ścian będą one pokryte wyłącznie gładzią szpachlową. Zanim więc wprowadzimy się do wymarzonego mieszkania, musimy wynająć ekipę remontową, która wykończy mieszkanie i zadba o niezbędne elementy.

Jeżeli mieszkanie nadal jest w fazie budowy przez dewelopera, warto udać się do specjalistycznego projektanta wnętrz. Nawiązanie współpracy w trakcie trwania prac umożliwia wprowadzenie ewentualnych zmian do projektu.

Ponadto profesjonalna pracownia pomoże nam także w odbiorze mieszkania. Fachowe oko architekta sprawdzi wnętrze pod kątem błędów czy niedociągnięć. W efekcie czego unikniemy przykrych niespodzianek oraz dodatkowych kosztów naprawy.

Każde wnętrze to nowe wyzwanie

Wykończenie mieszkania według naszej wizji jest łatwiejsze do zrealizowania przy pomocy projektantów wnętrz. Dzięki konsultacjom oraz wymianie sugestii zyskamy nowe światło na wymarzony projekt.

Wnętrze, które będzie odzwierciedlało nasz gust, może powstać wyłącznie przy pomocy indywidualnego projektu. To na tym powstaje ostateczna wizja mieszkania. Ponadto kontakt z projektantem opiera się na współpracy. Pomoże to w uzyskaniu zamierzonych efektów przy dostępnym budżecie.

Urządzania mieszkania pod okiem fachowców to także brak konieczności współpracy z innymi firmami. Dzięki kompleksowej obsłudze nie musimy martwić się o pracę fachowców, zamówieniami, czy też transportem. Dodatkowo korzystając z oferty urzadzamypodklucz, zyskujemy gwarancję odbioru gotowego, posprzątanego mieszkania według przyjętego projektu.

Remont mieszkania, a następnie jego wykańczanie nie należy do łatwych zadań. Dlatego warto je powierzyć projektantom. Ci zaś nie tylko przygotują dla nas projekt aranżacji, ale również pomogą w odbiorze mieszkania i będę nadzorować pracę fachowców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read