Strona głównaAGDIFA 2018: Nowe lodówki do zabudowy z linii Amica X-type

IFA 2018: Nowe lodówki do zabudowy z linii Amica X-type

Nowoczesne centrum zarządzania żywnością – lodówka. Na jej skuteczność przekłada się nie tylko odpowiednia temperatura, pojemność i trwałość, ale także sprytne rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie przestrzenią oraz właściwe przechowywanie produktów, aby nic się nie zmarnowało. Takimi właśnie funkcjonalnościami pochwalili się projektanci najnowszych lodówek z linii Amica X-type na tegorocznych targach IFA w Berlinie.

Amica SpaceManagement System™

Kolorowe szuflady ze specjalnym nadrukiem to ułatwienie organizacji produktów w zamrażalce: szara przeznaczona jest na mrożonki z owoców i warzyw, a także lody, grafitowa na pierogi, frytki, pizzę i zamrożony chleb, natomiast czerwona na mięso oraz ryby. Takie rozwiązanie pomaga utrzymać porządek w zamrażalniku i w sposób intuicyjny odnaleźć poszczególne produkty. W lodówkach z linii Amica X-type znajdziemy też bambusową dwustronną deskę do wina i serów. To praktyczny sposób na przechowywanie i podawanie produktów bez przekładania ich na patery czy do innych naczyń. Kolejnym rozwiązaniem zaproponowanym przez projektantów jest ruchome pudełko SnackBox z uchylnym wiekiem, idealne na przekąski dla dzieci czy kosmetyki, które można dowolnie przesuwać na drzwiach lodówki. Wszystkie te funkcjonalności tworzą Amica SpaceManagement System™ – zarządzanie przestrzenią, dzięki któremu nic się nie zmarnuje, a wszyscy domownicy będą wiedzieli gdzie szukać poszczególnych produktów.

Wygoda i oszczędność

Lodówki Amica z linii X-type to sprytne rozwiązania nie tylko jeśli chodzi o dystrybucję miejsca. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by korzystanie z nich było jak najwygodniejsze i zarazem oszczędne. Umieszczony wewnątrz lodówki panel sterowania to łatwość obsługi, precyzja w ustawieniach i elegancja. Lodówka to sprzęt, który pracuje bez przerwy – 24 godziny na dobę, przez cały rok. A gdy pobiera mniej energii, jak w przypadku klasy energetycznej A++, zapewnia większe oszczędności w rachunkach za prąd. Bezpośredni wpływ ma na to także nowy silnik, który sprawia, że lodówka staje się super energooszczędna i ma dłuższą żywotność.

Użyteczna technologia na co dzień

Z NoFrost można zapomnieć, jak rozmraża się lodówkę – bo już nigdy więcej nie trzeba będzie tego robić. Inteligentne chłodzenie to technologia, która polega na ciągłym obiegu zimnego powietrza wewnątrz urządzenia, przez co wewnątrz nie gromadzi się lód ani szron. Na uwagę zasługują też funkcja ECO (utrzymująca temperaturę 4 °C w lodówce i -18 °C w zamrażarce), cicha praca, alarm otwartych drzwi i podniesienia temperatury, SafetyGlass (utrzymujące ciężar aż do 100kg). Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że życie z lodówką z linii X-type staje się dużo prostsze i przyjemniejsze.

Lodówki oraz inne sprzęty z linii Amica X-type zobaczyć można w hali 7.1b na stoisku 101 berlińskich targów w dniach od 31 sierpnia do 5 września 2018 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read