Strona głównaPORADYZobacz meble Nardi - najlepszy wybór do lokalu

Zobacz meble Nardi – najlepszy wybór do lokalu

Restauracja, hotel, kawiarnia to miejsca, gdzie w krótkim czasie przebywa dużo ludzi, wymagają więc nie tylko dobrej i sprawnej obsługi, ale także – eleganckiego i trwałego wyposażenia. Najlepszym wyborem do tego typu lokali są meble Nardi. Warto się im dokładniej przyjrzeć…

Nardi – włoskie inspiracje i ekologia

Firma Nardi to ambasador włoskiego stylu na całym świecie. Produkuje meble o szerokim zastosowaniu już od kilkudziesięciu lat. Jej produkty doskonale nadają się do salonów, na tarasy, balkony, do ogrodów, a także – dzięki certyfikatowi CATAS, wymaganemu w Europie – do obiektów publicznych, takich jak: hotele, restauracje, bary, kawiarnie, sale konferencyjne itp.

Włoski styl mebli Nardi kojarzy się przede wszystkim ze słońcem, kolorami i odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Wyraża się w prostych kształtach i wesołych kolorach. Meble Nardi zostały zaprojektowane tak, by ułatwiać życie, są więc nie tylko ładne, ale też funkcjonalne, lekkie, łatwe w czyszczeniu i bardzo trwałe.
Nardi to firma dbająca jednocześnie o najwyższe standardy jakościowe jak i środowiskowe.

Wszystkie produkty powstają we Włoszech, a dbałość o ich jakość jest zachowana na każdym etapie produkcji – począwszy od wyboru surowców, poprzez kontrolę łańcucha dostaw, aż po obsługę klienta. Firma Nardi zwraca szczególną uwagę nie tylko na jakość swoich produktów i zadowolenie klientów, ale również szanuje środowisko.

Wszystkie meble Nardi mogą być w całości poddane recyklingowi. Powstają z takich materiałów jak: polipropylen, żywica termoplastyczna, szkło, aluminium i tapicerki. Cała produkcja przebiega w sposób nieszkodzący środowisku. Firma korzysta ze źródeł energii odnawialnej, jak np. energia słoneczna, wtórnie przetwarza wszystkie odpady z produkcji tworzyw sztucznych, nie emituje do atmosfery gazów ani pyłów i nie zanieczyszcza wody. Nawet kartony, używane do pakowania mebli, pochodzą aż w 75% z recyklingu.

Więcej niż sofa…

Wszystkie produkty Nardi zostały wymyślone przez jednego człowieka – Raffaello Galiotto. Zaprojektował on ponad 50 produktów łącząc walory estetyczne z praktycznym wzornictwem przemysłowym. Cechą charakterystyczną dla jego projektów jest ich wyjątkowa atrakcyjność, która wynika z wykorzystania i połączenia trzech istotnych elementów: specyficznych cech każdego materiału, z jakiego wykonane są meble i akcesoria, nowoczesnego designu oraz wykorzystanie procesów produkcyjnych do przekraczania możliwości, jakie dają tworzywa sztuczne.

Do najbardziej udanych projektów Galiotto należy sofa z serii KOMODO 5, zainspirowana gałęziami drzew. Jest to modułowy system tapicerowanych siedzeń do użytku zewnętrznego, które można dowolnie konfigurować – w zależności od ilości miejsca, potrzeb i gustu. Pięknie będzie prezentować się ona zarówno w salonie, jak i w ogrodzie, na tarasie czy nad basenem. Ważnym bowiem atutem mebli Nardi jest ich wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, m.in. na wilgoć, sól i promienie słoneczne. Dlatego głównym przeznaczeniem mebli firmy Nardi są hotele i ośrodki wypoczynkowe czy SPA.

Meble do zadań specjalnych

Lekkość, wyjątkowy design, komfort i wygoda, jakie oferują, łatwość przechowywania i konserwacji oraz trwałość, a także możliwość dowolnego łączenia ze sobą poszczególnych elementów daje meblom Nardi przewagę nad innymi. Sofy, fotele, stoły, krzesła, leżaki, stołki barowe doskonale sprawdzą się w przestrzeni domowej i publicznej, dając gościom poczucie komfortu, relaksu oraz przyjemnego przebywania na łonie natury lub w lokalu.

Meble Nardi cieszą oko i zapewniają wygodę gościom ośrodków wypoczynkowych, hoteli, restauracji i kawiarni na całym świecie. Są znane i cenione ze względu na swoje unikatowe walory i wyjątkowy design. Wspaniale będą się prezentować i doskonale sprawdzą przy barze, na party w ogrodzie, przy basenie, w sali konferencyjnej lub w SPA. Będą stanowić elegancką aranżację każdego wnętrza, a przy tym zapewnią gościom wygodę, relaks i domowy komfort. Nardi to najlepsze meble do restauracji, kawiarni czy hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read